ODWIEDZAMY PIEKARNIĘ

Podczas omawiania tematyki "Od ziarenka do bochenka" w trakcie tygodnia, w którym tematyka zajęć poświęcona jest pracy piekarza i kolejnym etapom powstawania chleba, nasze przedszkolaki  z grup IV, V, VI, VII i VIII wyruszyły w odwiedziny do dobrzańskiej piekarni. Zwiedziły pomieszczenia piekarni i zapoznały się z pracą na poszczególnych stanowiskach. Dokładnie obejrzały urządzenia używane w procesie technologicznym wyrobu pieczywa. Z uwagą wysłuchały informacji na temat kolejnych etapów przygotowania wypieków. Na zakończenie wycieczki przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek, za który dziękujemy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom, a w szczególności Panu Kierownikowi za pokaz urządzeń, omówienie swojej pracy i oprowadzenie naszych podopiecznych po terenie piekarni. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie facebooka naszego przedszkola.