TEATRZYK KUKIEŁKOWY „KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW”

We wtorek  23 października do naszego przedszkola przybyli artyści Teatru Lalek ART CINEMA z Nowego Sącza, prezentując przedszkolakom spektakl pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Każde dziecko zna bajkę o Śnieżce i złej królowej, ale pierwszy raz mieliśmy okazję oglądać to widowisko w formie teatrzyku. Wspaniałe kukiełki, ciekawa sceneria oraz zaskakujące efekty dźwiękowe sprawiły, że dzieci z zaciekawieniem śledziły losy królewny. Fabuła przedstawienia przeniosła przedszkolaków w krainę, w której zawsze dobro zwycięża zło. Głównym przesłaniem spektaktu było uczulenie dzieci na zachowanie bezpieczeństwa i ostrożności w kontaktach z nieznajomymi. Po spektaklu na dzieci czekała niespodzianka: do każdej grupy przybyły lalki  bohaterzy przedstawienia, z którymi przedszkolaki mogły zrobić sobie zdjęcia.

Zaparaszamy do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku naszego przedszkola.

Sponsorzy