Pokaz Mody Patriotycznej 

 

 

Informujemy, że  w związku z projektem dotyczącym patriotyzmu Piękna Nasza Polska Cała, w którym biorą udział  dzieci z grupy VI, VII i VIII–  26.10.2018r. w naszym przedszkolu mogliśmy być świadkami niespotykanego, profesjonalnego Pokazu Mody Patriotycznej, który rozpoczął się od występu dzieci z grupy VI z układem tanecznym do piosenki „Kocham cię Polsko.” Dzieci dumnie kroczyły po kolorowym wybiegu ozdobionym flagami Polski przy dźwiękach muzyki skomponowanej przez najwybitniejszego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina. Przedszkolaki prezentowały na sobie narodowe barwy. Wszystkie kreacje były wyjątkowe, a przygotowali je rodzice. Spisali się na medal !! :)Na zakończenie pokazu modele i modelki wraz z pozostałymi przedszkolakami ze wszystkich grup przedszkolnych odśpiewały Hymn Polski. Przedszkolaki bawiły się doskonale. 

 

 

 

Sponsorzy