DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków,   oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

  Dziadkowie to wyjątkowe osoby, które zawsze mają czas na zabawę ze swoimi wnukami, opowiadanie bajek czy pójście na spacer. Dlatego tak niecierpliwie nasze przedszkolaki czekają na te święta, aby złożyć życzenia seniorom rodu, obdarować ich laurkami czy własnoręcznie przygotowanymi prezentami.  Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 10 i 11 stycznia  2019r. odbyły się uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Pani Dyrektor Małgorzata Kaleta wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących „Jasełka”, pastorałki, piosenki i kolędy. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Wiwat, wiwat- żyjcie nam sto lat ”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie życząc jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

 

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej, a w szczególności pani Dyrektor, którzy przyczynili się do tak wspaniałego uświetnienia tego ważnego Święta.

 

Dziękujemy również rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowywanie przepięknych strojów dla młodych aktorów.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Babciom i Dziadkom, za przybycie, dobre słowo i wsparcie finansowe w wysokości 3612,10, które zostanie przeznaczone na  dofinansowanie wycieczek autokarowych dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

 Pani Dyrektor, przedszkolaki i pracownicy przedszkola.

Sponsorzy