Konkurs "Ażurowa gwiazdka" rozstrzygnięty.

Choinka jest nieodłącznym elementem tradycji bożonarodzeniowej, traktujemy ją jako symbol nadziei i radości, a najmłodsi utożsamiają ją z niczym innym, jak tylko z prezentami, bo to właśnie pod choinką w wigilijny wieczór oczekują na upragnione podarunki. Dlatego z okazji zbliżających się świąt ogłoszony został w naszym przedszkolu konkurs plastyczny „Ażurowa gwiazdka na choinkę”. Na konkurs wpłynęła ogromna ilość przepięknych gwiazdek. Każde praca była niezwykle piękna, niepowtarzalna i bardzo oryginalna. Widać było olbrzymi wkład pracy zarówno małych, jak i dużych rąk. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 21.12.2018r.  Jury w składzie: Pani Lucynka Wańkowicz oraz Pani Natalia Kołodziej miało bardzo trudne zadanie. Po burzliwych obradach postanowiono nagrodzić wszystkie choinkowe gwiazdki. Uroczyste wręczenie  nagród odbyło się przy przedszkolnej choince, którą zdobiły nagrodzone prace. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w konkursie i ogromne zaangażowanie.                                                                                                                                                                                                                        

Sponsorzy