DZIEŃ MAMY I TATY

Uroczyście obchodzony Dzień Mamy i Taty już na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych przez Przedszkole. Ten dzień to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. 

W tym roku wszyscy rodzice zostali zaproszeni 29 maja 2019 roku, aby obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez dzieci specjalnie dla nich. Do tego święta przedszkolaki przygotowywały się wyjątkowo długo i wytrwale, ćwiczyły  integracyjne tańce, piosenki i wierszyki dla swoich kochanych mamuś i tatusiów. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której, rodzice, z zachwytem oklaskiwali występy i z dumą robili zdjęcia swoim pociechom. Następnie każda grupa zaprezentowała rodzicom przygotowany taniec integracyjny i zaprosiła do wspólnej zabawy. Wszyscy bawili się świetnie mieli okazję miło i aktywnie spędzić wspólnie czas- trochę inaczej niż zawsze. Rodzice mieli też okazję by przy kawie i ciasteczku porozmawiać ze sobą. Na koniec każdy przedszkolak wręczył rodzicom piękny upominek: serduszka dla tatusia i  mamusi, oraz odśpiewał uroczyste: "Wiwat, wiwat żyjcie sto lat..." Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące zarówno na twarzach dzieci, jak również dorosłych.

 Wszystkim osobom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu uroczystości składamy bardzo serdeczne podziękowania za chęć współpracy i włożony wkład pracy.

Sponsorzy