WYCIECZKA DO RABKI

13 czerwca dzieci z grup I, II i III wybrały się na wycieczkę do Rabki. Główną atrakcją tego wydarzenia był udział przedszkolaków w przedstawieniu „Miś Tymoteusz Rym Cim Ci”  w słynnym teatrze lalek Rabcio. Główny bohater przedstawienia od początku zdobył sympatię dzieci, które z wielkim przejęciem czekały, czy ten sympatyczny i wesoły pluszak odnajdzie prawdziwego przyjaciela. Zespół aktorski prezentujący spektakl rozegrał sztukę brawurowo i dynamicznie. Wielofunkcyjna scenografia z pluszowych klocków, wielkie miękkie lalki i dynamiczna muzyka, sprawiły, że dzieci z dużym zaangażowaniem śledziły przygody dzielnego misia.

Dodatkową atrakcją wycieczki była wizyta na miejskim placu zabaw. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i pełne wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki na facebooku naszego przedszkola.

Sponsorzy