ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

 Dnia 19 czerwca 2019r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego, oraz pożegnania sześciolatków, którą rozpoczęliśmy o godzinie 10.00  uroczystą mszą świętą. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości pożegnania sześciolatków, która odbyła się na sali gimnastycznej uczestniczyli pani dyrektor, ksiądz, nauczyciele a także rodzice naszych absolwentów. Na początku dzieci z grup VI, VII i VIII zaprezentowali się pięknie  tańcząc Poloneza,  Następnie śpiewały piosenki i recytowały wiersze dostojnie prezentując swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie. Wystąpiły również dzieci z grup IV i V. Młodsi koledzy i koleżanki  piosenkami i wierszykami pożegnali starszych kolegów kończących przedszkole oraz wręczyli im cukierki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe książeczki. Następnie rodzice zaprosili dzieci i nauczycieli do sal, w których przygotowany był słodki poczęstunek. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Sponsorzy