ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH.  

Dnia 27 września dzieci 5 i 6-letnie z grupy VII i VIII wraz z Paniami  uczestniczyły w ślubowaniu klas pierwszych Szkoły Podstawowej. Przedszkolaki miały możliwość spotkać Pana Dyrektora, który serdecznie powitał miłych gości, nauczycieli oraz swoich starszych kolegów. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały uroczystość , podczas której pierwszoklasiści wystąpili w krótkim programie artystycznym  i złożyli uroczyste ślubowanie. Pan Dyrektor przy pomocy wielkiego ołówka mianował każdego uczniem Szkoły Podstawowej i życzył uczniom wielu sukcesów w nauce. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Po powrocie rozmawialiśmy o tym, że za rok to właśnie my będziemy uczniami pierwszej klasy.

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku naszego przedszkola.

Sponsorzy