OGŁOSZENIE

Informujemy, iż 9 listopada (piątek) 2018 r. o godz. 10.00 w Gminnym Przedszkolu nr 1 w Dobrej                                    odbędzie się Uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, połączona z konkursem                                                                     recytatorskim "Kto ty jesteś Polak mały".                                                                                                  W tym dniu również przyłączając się do akcji MEN Pobijmy razem "Rekord dla Niepodległej"                                                                           o godzinie 11.11 odśpiewamy wspólnie hymn narodowy.

OGŁOSZENIE!!!

INFORMUJEMY IŻ W DNIU JUTRZEJSZYM  TJ. 31 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU "ZIELONA CHATKA" BĘDZIE NIECZYNNA. ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI JUZ W NASTĘPNĄ ŚRODĘ 7 LISTOPADA 2018 ROKU.

ZAPRASZAMY DO ZIELONEJ CHATKI

ZIELONA CHATKA to miejsce przyjazne rodzicom i dzieciom, do którego zapraszamy rodziców       z dziećmi od 0-3 roku życia w każdą środę w godzinach od 16:00-18:00 do Gminnego Przedszkola nr 1 w Dobrej - WSTĘP WOLNY.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie w dniu

3 pażdziernika 2018 r. /środa/ o godzinie 16:00

do Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej.

/Prosimy o zabranie ze sobą zmiennych bucików./

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice!

Dnia 20 września 2018 o godzinie 16.00

w Gminnym Przedszkolu nr 1 w Dobrej

odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!
Już 3 września czekamy na was. Przedszkole czynne jest od 6.30 do 16.30.
W pierwszym dniu dzieci z grup starszych wraz z nauczycielkami będą uczestniczyć we Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny.