AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIE

6 marca (tj. środa) odbędą się w grupach starszych warszaty: "Robotyka dla dzieci".Zajęcia rozpoczynają się od godziny 8.00.

OGŁOSZENIE

 

   Informujemy, iż 9 listopada (piątek) 2018 r. o godz. 10.00 w Gminnym Przedszkolu nr 1 w Dobrej odbędzie się Uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, połączona z konkursem  recytatorskim "Kto ty jesteś Polak mały".W tym dniu również przyłączając się do akcji MEN Pobijmy razem "Rekord dla Niepodległej" o godzinie 11.11 odśpiewamy wspólnie hymn narodowy.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OGŁOSZENIE!!!

INFORMUJEMY IŻ W DNIU JUTRZEJSZYM  TJ. 31 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU "ZIELONA CHATKA" BĘDZIE NIECZYNNA. ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI JUZ W NASTĘPNĄ ŚRODĘ 7 LISTOPADA 2018 ROKU.

  ZAPRASZAMY DO ZIELONEJ CHATKI

   

         ZIELONA CHATKA to miejsce przyjazne rodzicom i dzieciom, do którego zapraszamy rodziców       z dziećmi od 0-3 roku życia w każdą środę w godzinach od 16:00-18:00 do Gminnego Przedszkola nr 1 w Dobrej - WSTĘP WOLNY.


                                            

                                                        Serdecznie zapraszamy na otwarcie w dniu

                                                      3 pażdziernika 2018 r. /środa/ o godzinie 16:00

                                                           do Gminnego Przedszkola Nr 1 w Dobrej.

                                                                 /Prosimy o zabranie ze sobą zmiennych bucików./

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice!

 

                     Dnia 20 września 2018 o godzinie 16.00

w Gminnym Przedszkolu nr 1 w Dobrej

odbędzie się zebranie z rodzicami.

                                                           

                                                                    Serdecznie zapraszamy.

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!
Już 3 września czekamy na was. Przedszkole czynne jest od 6.30 do 16.30.
W pierwszym dniu dzieci z grup starszych wraz z nauczycielkami będą uczestniczyć we Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny.


Sponsorzy