Szanowni Państwo !

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, w trosce o bezpieczeństwo dziecka, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu, przekazujemy pakiet materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej zabawy rodziców z dziećmi. Naszym obowiązkiem jest dołożenie wszelkich starań by dzieci ten czas spędziły w domu i wykorzystały go na naukę i zabawę. Dlatego też zwracamy się do Państwa z olbrzymią prośbą o wspólne wykonanie zadań zamieszczonych w kartach pracy. Po pakiet materiałów należy zgłosić się do przedszkola w poniedziałek w godzinach od 7.00 do 16.00. Dla dzieci 5-6 letnich przygotowałyśmy karty pracy. Rodziców dzieci 3-4 letnich zachęcamy do wspólnych zabaw i ćwiczeń w domu mających na celu rozwijanie funkcji poznawczych poprzez: układanie puzzli, granie w gry planszowe, wykonywanie prac plastycznych (rysowanie, malowanie, wycinanie, lepienie z plasteliny), czytanie dzieciom książeczek, budowanie z klocków, muzykowanie, zabawy ruchowe i spacery z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia. Zachęcanie dzieci do tych aktywności ma na celu zapewnienie ciągłości działań podejmowanych w przedszkolu wspierających rozwój dzieci.

Dostępne są również do pobrania materiały do zabaw o różnej tematyce, które można pobrać pod adresem: https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

Dyrektor przedszkola i nauczyciele

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice!
W dniu 11 marca2020 roku rząd podjął decyzję o zamknięciu szkół i przedszkoli. W związku z tym w czwartek i piątek przedszkole jest placówką dyżurującą dla dzieci, których rodzice nie mieli możliwości zapewnić im opieki.
Od poniedziałku 16 marca do 25 marca 2020 roku przedszkole jest zamknięte. Bardzo proszę rodziców o dokonanie odpisów za żywienie.
Dyrektor przedszkola

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Już 2 września 2019r. czekamy na was.                           Przedszkole czynne jest od 6.30 do 16.30.

W pierwszym dniu dzieci z grup starszych wraz z nauczycielkami będą uczestniczyć we Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny.

Drodzy Rodzice!

Dnia 25 września 2019 (tj. środa)

o godzinie 16.00

w Gminnym Przedszkolu nr 1 w Dobrej

odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.