Co ofiarowane ze szczerego serca,

winno być i szczerym sercem przyjęte”

A. Dumas

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej, a w szczególności pani Dyrektor, którzy przyczynili się do tak wspaniałego uświetnienia tego ważnego Święta.

Dziękujemy również rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowywanie przepięknych strojów dla młodych aktorów.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Babciom i Dziadkom, za przybycie, dobre słowo i wsparcie finansowe w wysokości: 3612,10, które zostanie przeznaczone na dofinansowanie wycieczek autokarowych dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

Pani Dyrektor, przedszkolaki                                                                           i pracownicy przedszkola.