Andrzejki

30.11.2021

W czwartek 25 listopada we wszystkich grupach przedszkolnych kultywując tradycje andrzejkowe w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Atmosfera w tym dniu od samego rana była gorąca. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Przedszkolaki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego, dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości, gdzie udadzą się w podróż, jaki prezent dostaną od św. Mikołaja, czy też czego powinny się wystrzegać. Dzieci miały okazję posłuchać wróżb, rzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia. Wróżby były wielką atrakcją,  przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce. Wiele radości sprawiły dzieciom także tańce z balonami. Podczas  spotkania andrzejkowego wszystkie dzieci częstowały się słodkościami, o które zadbali rodzice.

Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie….

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Andrzejek na facebooku naszego przedszkola.