Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu.

22.03.2023

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. W dniu 25 stycznia dzieci z grup I, II, III, IV, a w dniu –26 stycznia grupy V, VI, VII i VIII zaprosiły swoich Dziadków i Babcie. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem pań zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej, a w szczególności pani Dyrektor, którzy przyczynili się do tak wspaniałego uświetnienia tego ważnego Święta.

Dziękujemy również rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowywanie eleganckich strojów dla młodych aktorów.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Babciom i Dziadkom, za przybycie, dobre słowo i wsparcie finansowe, które zostanie przeznaczone na dofinansowanie wycieczek autokarowych dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

                       Pani Dyrektor, przedszkolaki i pracownicy przedszkola.