DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

21.01.2022

Babciu, dziadku coś Wam dam.

Jedno serce, które mam.

W tym sercu róży kwiat.

Babciu, dziadku żyj sto lat!?”

21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud       i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przedszkolaki uczciły to ważne święto  składając swoim kochanym dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, kolędy i pastorałki,  przygotowując Jasełka oraz upominki pod czujnym okiem swoich Pań. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia     i Dziadek.

Niestety również i w tym roku nie mogliśmy osobiście gościć dziadków w naszym przedszkolu, dlatego w dniu 14 stycznia 2022 roku nagrane zostały filmiki z uroczystości, które zostały umieszczone na facebooku naszego przedszkola. Mamy ogromną nadzieję, że jednak to się kiedyś zmieni i znów będziemy mogli gościć w przedszkolu naszych kochanych dziadków.

KOCHANI DZIADKOWIE naszych przedszkolaków – JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !