DZIEŃ MAMY I TATY

07.06.2022

Uroczyście obchodzony Dzień Mamy i Taty już na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych przez Przedszkole. Ten dzień to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. 

W tym roku wszyscy rodzice zostali zaproszeni do naszego Przedszkola. Występy rozpoczęły się 25 maja. Tego dnia rodziców gościły grupa I i II. 26 maja przybyli rodzie z grup III i VI, 30 maja na swoich rodziców oczekiwały dzieci z grup VII i VIII, a 31 maja przybyli rodzice dzieci z grup IV i V.  Zaproszeni goście z wielką radością przekraczali progi naszego przedszkola, aby obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez dzieci specjalnie dla nich. Do tego święta przedszkolaki przygotowywały się wyjątkowo długo i wytrwale, ćwiczyły tańce, piosenki i wierszyki dla swoich kochanych mamuś i tatusiów. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której, rodzice, z zachwytem oklaskiwali występy i z dumą robili zdjęcia swoim pociechom. Następnie każda grupa zaprezentowała rodzicom przygotowany taniec. Wszyscy bawili się świetnie mieli okazję miło i aktywnie spędzić wspólnie czas- trochę inaczej niż zawsze. Rodzice mieli też okazję by przy kawie i ciasteczku porozmawiać ze sobą. Na koniec każdy przedszkolak wręczył rodzicom piękny upominek: kwiatuszki dla tatusia i  mamusi, oraz odśpiewał uroczyste: “Sto lat” Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące zarówno na twarzach dzieci, jak również dorosłych.

 Wszystkim osobom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu uroczystości składamy bardzo serdeczne podziękowania za chęć współpracy i włożony wkład pracy.