Dzień Mamy i Taty

16.06.2021

Dwa najpiękniejsze słowa świata
We wszystkich językach to Mama i Tata.
Wypowiadane przez wszystkich ludzi,
Czy to są mali, czy to są duzi.
Mamusia, mamunia, mamcia czasami,
Tatuś, tatulek, tatko kochany.

Dziś szczególna data w kalendarzu – to Dzień Mamy 
A obok Mamy najważniejszą osobą na świecie jest Tata.

     

       Uroczyście obchodzony Dzień Mamy i Taty już na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych przez Przedszkole. Ten dzień to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. 

        W tym roku wyjątkowo inny. Dla wszystkich rodziców został przygotowany specjalny program artystyczny, który został nagrany w naszym przedszkolu w poszczególnych grupach w dniach od 26 do 27 maja 2021roku.  Do tego święta przedszkolaki przygotowywały się starannie i wytrwale, ćwiczyły  piosenki i wierszyki dla swoich kochanych mamuś i tatusiów. Każda grupa przygotowała także kwiatuszki dla mamusi i tatusia oraz laurki dla swoich bliskich, które przedszkolacy wręczyli rodzicom w domu z zaproszeniem na relację z uroczystości.

       Wszystkim osobom zaangażowanym i pomocnym przy nagrywaniu i montażu relacji z uroczystości składamy bardzo serdeczne podziękowania za chęć współpracy i włożony wkład pracy.

Pani Dyrektor wraz z nauczycielkami

Grupa I – kliknij tutaj                         Grupa II – kliknij tutaj                         Grupa III – kliknij tutaj                           Grupa IV – kliknij tutaj                           

Grupa V – kliknij tutaj                       Grupa VI – kliknij tutaj                        Grupa VII – kliknij tutaj                         Grupa VIII – kliknij tutaj