Dzień Pieczonego Ziemniaka.

01.10.2023

Tradycją naszego przedszkola stało się organizowanie w przedszkolu Święta Pieczonego Ziemniaka. W tym roku świętowaliśmy  dnia 28 września 2023 roku.
To był piękny, słoneczny dzień. Impreza rozpoczęła się po śniadaniu w parku Małochowskich. Już od rana wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością na atrakcje przygotowane przez panie. Były zawody sportowe, zabawy z ziemniakami, z chustą animacyjną. Słuchaliśmy też bajek, śpiewali piosenki których głównym bohaterem był ziemniak.  Były słodkości, soczki, ale najbardziej wszyscy czekaliśmy na ziemniaki z  grila. Przecież takie święto nie może się obyć bez pieczonego ziemniaka. Każdy chyba pamięta z dzieciństwa ten smak. Najważniejsze, że w tym dniu nie zabrakło słońca, dobrego humoru i uśmiechów na twarzy. Na kolejne święto zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Pieczonego Ziemniaka na facebooku naszego przedszkola.