Dzień Pluszowego Misia

07.12.2022

25 listopada przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Prawie każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem.

Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, znane i lubiane misie, rozwiązywały zagadki o misiach z bajek, bawiły się przy piosenkach misiowych. Dla wychowanków przygotowano w grupach wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz fotobudkę. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku naszego przedszkola:

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa VI

Grupa VII

Grupa VIII