Funkcjonowanie przedszkola w czasie pandemii

16.08.2020

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.                           

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny. Informujemy, że przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, czyli w tzw. reżimie sanitarnym od godziny 6.30 do godziny 16.30.  Zgodnie z aktualnymi wytycznymi i możliwościami organizacyjnymi naszego przedszkola, w grupie przedszkolnej będzie mogło znajdować się maksymalnie 25 dzieci.

Zatem 1 września 2020 r. do przedszkola mogą przybyć wszystkie dzieci przyjęte na rok szkolny 2020/2021. Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godziny 9.00.  Aby zapewnić dzieciom pełne bezpieczeństwo w przedszkolu obowiązują procedury zamieszczone na stronie internetowej przedszkola. Bardzo prosimy, aby wszyscy rodzice zapoznali się z obowiązującymi procedurami. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo.

Z poważaniem
Dyrektor i nauczyciele