HERBATKA DLA SENIORA NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY.

02.01.2023

W listopadzie w naszym przedszkolu organizowana była akcja „Herbatka dla seniora na jesienne, zimowe wieczory”, podczas której zbieraliśmy herbatę, dla osób starszych z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora w ramach realizacji zadań z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała. Rodzice wraz z dziećmi hojnie wsparli nas w zbiórce – zebraliśmy pokaźny zapas herbatek różnego rodzaju. Wspólnie zdecydowaliśmy, że zebrane dary przekażemy członkom klubu Senior + , oraz parafii.       5 grudnia grupa III odwiedziła Dzienny Dom Senior + w Dobrej obdarowując seniorów przyniesionymi prezentami. Nasi seniorzy byli bardzo szczęśliwi z odwiedzin i prezentów. Pozostałe herbatki przekażemy księdzu Arkadiuszowi razem z pierniczkami, które w najbliższym czasie zostaną upieczone w naszym przedszkolu.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców za liczny udział w naszej akcji charytatywnej.