Konkurs „Wielkanocna pisanka”

28.04.2022

W kwietniu został zorganizowany w naszym przedszkolu konkurs „Wielkanocna pisanka”. Zadaniem konkursowym było wykonanie kreatywnej pisanki w formie przestrzennej z dowolnych materiałów.

Konkurs miał na celu: integracje dzieci i rodziców, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci,promowanie twórczości dziecięcej,propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz obudzanie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych.

W środę (13.04) odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział, zaangażowanie i przepiękne pisanki, które ozdobiły nasze przedszkole 😉