Piknik w parku – „Dzień pieczonego ziemniaka”

04.10.2021

Jesień to bardzo kolorowa i inspirująca pora roku. Różnobarwne liście zachęcają maluchy do przebywania na świeżym powietrzu. 28 września  już od rana na niebie uśmiechało się do nas słońce, więc tym bardziej z uśmiechem na twarzy i wesołym nastawieniem  nie mogliśmy się doczekać na zabawy w parku. Jesień to również czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy. We wtorek dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wspólnie z paniami wybrały się do parku by świętować „Dzień pieczonego ziemniaka.”  Po spacerku na dzieci czekała słodka niespodzianka w postaci  wafelków i soczków. Gdy ziemniaki piekły się na grillu, dzieci brały udział w konkursach i zabawach sportowych. Na zakończenie zaproszono wszystkich do spróbowania smacznych ziemniaczków. Cóż to był za dzień…

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zabaw w parku na facebooku naszego przedszkola.

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa VI

Grupa VII

Grupa VIII