Rozpoczęcie roku przedszkolnego.

01.09.2021

Dnia 01.09.2021r. w Gminnym przedszkolu nr 1 w Dobrej powitaliśmy dzieci i ich rodziców w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022. Dla niektórych  z nich był to pierwszy dzień bez rodziców. Pierwsze chwile były trudne, pojawiło się nawet kilka łez, gdyż niełatwo rozstać się maleństwu z ukochaną mamą i ukochanym tatą.  Jednak już po chwili wszystkie łzy wyschły, ustało chlipanie, bródka już nie trzęsła się od płaczu lecz od śmiechu.  Na dzieci w swoich salach czekały panie, które przygotowały dla nich zabawy, piosenki i tańce integracyjne. Przez cały ranek  proponując dzieciom różnego rodzaju zabawy. Każde w swoich grupach poznawały nowe salę, zabawki i sprzęty, a po zjedzonym śniadaniu wzięły udział w specjalnej mszy świętej dla dzieci przedszkolnych. Zeszłoroczne przedszkolaki przez wakacje urosły, wróciły rozpromienione i gotowe na nowe wyzwania, przygody i atrakcje. Niedługo też, mamy nadzieję, że i najmłodsze pociechy nie będą chciały opuszczać murów naszego przedszkola.