Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

14.03.2021

Dnia 01.09.2020 r. w Gminnym Przedszkolu nr 1 w Dobrej z zachowaniem reżimu sanitarnego powitaliśmy dzieci i ich rodziców w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/2021. Dla niektórych  z nich był to pierwszy dzień bez rodziców. Pierwsze chwile były trudne, pojawiło się nawet kilka łez, gdyż niełatwo rozstać się maleństwu z ukochaną mamą i ukochanym tatą.  Jednak już po chwili wszystkie łzy wyschły, ustało chlipanie, bródka już nie trzęsła się od płaczu lecz od śmiechu. Na dzieci w swoich salach czekały panie, które przygotowały dla nich zabawy, piosenki i tańce integracyjne. Przez cały ranek  proponując dzieciom różnego rodzaju zabawy. Każde w swoich grupach poznawały nowe salę, zabawki i sprzęty, a po zjedzonym śniadaniu wzięły udział w specjalnej mszy świętej dla dzieci przedszkolnych, która odbyła się o godzinie 10:00. Zeszłoroczne przedszkolaki -przez przedłużone w tym roku wakacje- urosły, wróciły rozpromienione i gotowe na nowe wyzwania, przygody i atrakcje. Niedługo też, mamy nadzieję, że i najmłodsze pociechy nie będą chciały opuszczać murów naszego przedszkola.