Spotkanie z Mikołajem.

02.01.2023

Miesiąc grudzień jest bez wątpienia dla wszystkich wyjątkowy i kiedy nadchodzi wszyscy się bardzo cieszymy, bo to oznacza, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. Na pewno wszyscy czekamy na nie z wielką niecierpliwością ale doskonale wiemy, że tych świąt najbardziej wyczekują dzieci, bo kojarzą się im z dużą ilością miłych gości, choinką, śniegiem a przede wszystkim z Mikołajem i prezentami. Do naszego przedszkola często przybywa dużo miłych gości, ale 7 grudnia 2022 roku przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci, a mianowicie Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą duży worek z prezentami. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Przedszkolaki nie kryły zadowolenia z odwiedzin Mikołaja: tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze dla długo oczekiwanego gościa. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości.

    Był to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci. Święty Mikołaj obdarował każdego prezentem. Przedszkolaki jeszcze raz serdecznie podziękowały Mikołajowi za otrzymane prezenty, pożegnały Go i poprosiły, by przybył do Nich za rok.