Wycieczka do Rabki

29.10.2021

W dniu 20 i 21 października dzieci z grup III, IV, V, VI, VII i VIII wybrały się na wycieczkę autokarową do Teatru “Rabcio” do Rabki – Zdrój na spektakl pt: “Skrzaty domowe”. Podczas oglądania mogliśmy odkrywać zakątki domu, które potrafią pobudzić naszą wyobraźnię. W przedmiotach codziennego użytku poznaliśmy całą gamę skojarzeń. Niezauważalny na co dzień próg domu, stał się bardzo ważnym bohaterem opowieści. Podobnie było  z domowymi przestrzeniami: salon, sypialnia, łazienka, kuchnia, czy przedpokój wzbudziły w nas ogromne emocje. Wiersze Michała Rusinka wykorzystane w spektaklu prowadziły nas w zaczarowane zakamarki codzienności. Któż by pomyślał, że tyle fantastycznych przygód czeka nas w każdym zakątku domu?

Zapraszamy do galerii.

Grupa III

Grupa IV

Grupa V

Grupa VI

Grupa VII

Grupa VIII