WYJAZD DO “TEATRU LALEK RABCIO”

25.11.2021

Dnia 22 listopada dzieci z grupy I i II były w teatrze lalek w Rabce na przedstawieniu pt.”Miś Tymoteusz Rym-Cim-Ci”. Miś Tymoteusz Rym Cim Ci mieszka sam ze swoim tatą. Nie ma się z kim bawić, chciałby mieć przyjaciela. Wysłany po zakupy do sklepu spotyka bezdomnego pieska, z którym zaprzyjaźnia się. Niestety tata nie akceptuje jego nowej przyjaźni. Piesek musi pozostać poza domem. Mały miś ze swoim tatą zostają ofiarami złodzieja – lisa. Piesek odbiera lisowi łupy i tym sposobem zyskuje akceptację taty i może pozostać w rodzinie. Spektakl mówi o samotności, przyjaźni i możliwości wspólnego rozwiązywania problemów.
Niezwykle pomysłowe jest użycie w spektaklu pluszowych klocków do budowania wielofunkcyjnej scenografii. Wielkie, miękkie lalki na pewno pozwolą dzieciom identyfikować się z bohaterami, w szczególności z tytułowym bohaterem Misiem Tymoteuszem Rym Cim Ci. Dzieci wróciły do przedszkola bardzo zadowolone i pełne wrażeń.

Zapraszamy do obejrzeni galerii zdjęć na facebooku naszego przedszkola. kliknij tutaj