ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE III.

02.01.2023

W środę 30 listopada grupa III zaprosiła swoich rodziców na zajęcia otwarte pt. ,, Pożegnanie jesieni”. Swoją obecnością sprawili nam radość nie tylko rodzice, w naszej sali pojawiły się również dwie babcie. Dzieci przygotowały dla gości krótki występ: śpiewały piosenki, tańczyły oraz wspólnie bawiły się podczas zabaw integracyjnych. O tym jak dużo zabaw muzycznych o jesieni dzieci znają rodzice mogli przekonać się podczas zaprezentowanych zabaw rozwijających u dzieci umiejętności: zapamiętywania tekstów piosenek, pojęć matematycznych, wyczucia rytmu. Muzykując pokazaliśmy, że muzyka to matematyka. Matematyka to rytmy, a rytmy to mowa. Rodzice mogli też wykazać się zdolnościami wykonując grzechotki- ,,wyciszajki”, które wykorzystamy na zajęciach. Na zakończenie zajęć dzieci wręczyły swoim rodzicom jesienne lampiony, a następnie wzięły udział w pamiątkowej sesji fotograficznej. Przybyłym rodzicom i babciom bardzo dziękujemy za wizytę!