Andrzejki w przedszkolu

07.12.2022

W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z „Andrzejkami”. Temu wydarzeniu  w dniu 24 listopada towarzyszyły konkursy, zabawy i wróżby andrzejkowe. Dzieci w tym dniu miały okazję przenieś się w świat wróżb. Wszystko to odbywało się w rytm tańców i śpiewów. Nie zabrakło również tradycyjnego ustawiania bucików, losowania rekwizytów i innych wróżb związanych z tym świętem. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w magicznym rytuale andrzejkowym. Radości nie było końca.
Dzień ten dostarczył przedszkolakom wielu przeżyć i emocji, a przede wszystkim stał się okazją do rozbudzenia dziecięcej ciekawości oraz chęci poznawania naszej ludowej tradycji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku naszego przedszkola:

Grupa I galeria 1 galeria 2

Grupa II

Grupa III galeria 1 galeria 2

Grupa IV

Grupa V

Grupa VI

Grupa VII

Grupa VIII