DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

Babciu, dziadku coś Wam dam.

Jedno serce, które mam.

W tym sercu róży kwiat.

Babciu, dziadku żyj sto lat!?”

21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przedszkolaki uczciły to ważne święto  składając swoim kochanym dziadkom życzenia, recytując wiersze i śpiewając piosenki, przygotowując upominki pod czujnym okiem swoich Pań. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Niestety również i w tym roku nie mogliśmy osobiście gościć dziadków w naszym przedszkolu, dlatego w dniach 25 i 26 stycznia 2024 roku nagrane zostały filmiki z uroczystości, które zostały umieszczone na facebooku naszego przedszkola w dniu 29 stycznia 2024 roku.

KOCHANI DZIADKOWIE naszych przedszkolaków – JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !