Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

2O grudnia w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – Przedszkolna Wigilia. Jednak zanim wszyscy usiedli przy stołach delegacja dzieci wraz z paniami wyruszyła z zapaloną latarenką do Parafialnego Kościoła i Dziennego Domu Senior + w Dobrej. Nie była to jednak zwykła latarenka, płonęło w niej Betlejemskie Światło Pokoju. Przekazanie tego światła odbyło się w niedzielny poranek, 10 grudnia 2023 r., w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. W ten sposób zaczęła się Sztafeta Światła – harcerki i harcerze zawożą je do swoich rodzinnych miejscowości w całej Polsce, aby trafiło do wszystkich tych, którzy chcą go przyjąć. Do naszego przedszkola zostało przywiezione przez harcerkę panią Asię.