Urodziny książkowego misia.

14.11.2023

W rocznicę pierwszego wydania książki A.A. Milne „Kubuś Puchatek”, które miało miejsce 14 października 1926 roku, co roku obchodzimy urodziny wszystkich książkowych misiów.

Z tej okazji w Naszym przedszkolu została zorganizowana akcja „Rymowanka dla Misia”, której celem było propagowanie czytelnictwa, pobudzanie kreatywności i twórczości oraz zacieśnienie współpracy między Rodzicami a przedszkolem.

Chętne dzieci wraz z Rodzicami miały za zadanie ułożyć rymowane życzenia, skierowane bezpośrednio do jubilata.

Ilość złożonych prac, ułożonych wierszyków i przygotowanych kartek urodzinowych zaskoczyły Misia. Każde życzenia były unikatowe- niektóre zabawne, inne całkiem poważne, ale co najważniejsze- szczere i napisane z głębi serca.

Wszystkie prace zostały umieszczone na wystawie w naszym przedszkolnym holu, gdzie można było zapoznać się z kreatywnością Dzieci i Rodziców.

Książkowy Miś w ramach podziękowania przygotował skromne upominki dla uczestników akcji.

Dziękujemy za tak liczny udział w Naszej akcji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku naszego przedszkola.